Medewerkers

Walter Quintens

Walter Quintens : stichtend zaakvoerder : Boekhouder Fiscalist BIBF 202.819  : walter.quintens@ostenddata.be

Marie Jeanne Vernack

Marie Jeanne Vernack : stichtend vennoot  : mjvernack@ostenddata.be

Michel Quintens

Michel Quintens : vennoot zaakvoerder : Boekhouder Fiscalist BIBF 205.436 : Master in Accountancy                                      michel.quintens@ostenddata.be

Bart Devynck : Graduaat Accountancy en fiscaliteit  : bart.devynck@ostenddata.be

Hoorelbeke Jona : Graduaat boekhouding : jona.hoorelbeke@ostenddata.be

Walcarius Sarah : Graduaat boekhouding : sarah.walcarius@ostenddata.be

Vicky Vermeesch : Graduaat Accountancy en fiscaliteit : vicky.vermeesch@ostenddata.be

Emmanuelle Debruyne : Graduaat Accountancy en fiscaliteit :  Emmanuelle.Debruyne@ostenddata.be       

home
portaal
Tel +32 (0)59 50 48 20
Fax +32 (0)59 70 60 19
Erkenning BIBF : 70147972
E-mail informatie@ostenddata.be